PO - NE od 09:00 - 24:00
Plzeňská 168/27, Praha 5, 150 00

ČÍM JSME VÝJIMEČNÍ

Začněme tím, že jsme věnovali zvláštní pozornost každému detailu, abychom vytvořili prostředí, které  překračuje standardy běžných privátních wellness center.

Rekuperace, která zajišťuje optimální čistotu vzduchu po celou dobu vaší návštěvy. To je jen jedna z našich předností, která nás odlišuje od ostatních. A co teprve naše privátní terasa s posezením, které vám nabídne úplné soukromí a relaxaci v unikátním prostředí. V zimě navíc vybavená ochlazovacím barelem.

Náš prostor o rozloze 90m² je navržen tak, aby vám poskytoval pocit exkluzivity a pohodlí. Nacházíme se v krásné historické budově Sokola, což zaručuje autentický a elegantní prostor, který se odlišuje od obyčejných podzemních nebo panelových wellness center.

A co lokace? Jsme hrdí na naši skvělou dostupnost. Nacházíme se jen pár kroků od stanice metra a tramvajové zastávky Anděl, což vám zajišťuje snadný přístup.

A co nabízíme v rámci našich služeb? Kromě luxusních hydromasážních van s programem automatického výplachu pokaždém zákazníkovi a solné terapie, která je zcela bez chemikálií, vám nabízíme 5 zón pohodlí, kde si můžete užívat různé druhy relaxace a regenerace. Náš prostor je promyšleně členěný, což zajišťuje, že každý náš klient si u nás najde to své místo pro dokonalý odpočinek.

Přijďte k nám a zažijte jedinečnou kombinaci luxusu, komfortu a péče o vaše blaho. Jsme tady proto, abychom vám přinesli nezapomenutelný zážitek a uvolnění od každodenního shonu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Rezervace a platba

Vyberete si vhodný termín, který si můžete rezervovat buď telefonicky, nebo pomocí online rezervačního systému. Platbu lze provést online pomocí platebního terminálu. Po rezervaci online obdržíte potvrzovací e-mail.

Jak to u Vás chodí

Přijďte prosím do Wellness nejpozději 10 minut před vaším termínem. Nemusíte si nic brát s sebou; ručníky, prostěradla ( jednorázové pantofle a župany pouze u balíčků s hydromasážními vanami)jsou k dispozici na zapůjčení. Po příchodu vás přivítá personál, který vám ukáže celý prostor Wellness a vysvětlí ovládání hydromasážních van. Poté odchází, abyste si užili relaxaci, a v předem dohodnutý čas se vrátí, zaklepe na dveře a odemyká. Pokud jste využili služeb baru, můžete slečně zaplatit hotově nebo na QR kódem.

Celý prostor je určený jen pro nás i když jdu jen na saunu?

Ano, celý prostor o rozloze 90 m2 je připravený pro vás. Pokud se rozhodnete pouze pro saunu, nebudou se napouštět hydromasážní vany.
  • Plzeňská 168/27, Praha 5, 150 00
  • + 420 776 783 969