O mně - Zlatan Mulić

Jako celoživotní sportovec a bývalý profesionální basketbalista mám k péči o tělo velmi blízko. Již od útlého věku nás náš basketbalový trenér nekompromisně nutil ke strečingu. Tedy k důkladnému protažení celého těla. Už v té době jsem si začal uvědomovat, že dobře uvolněné tělo méně bolí a je schopno lepších výkonů a rychlejší regenerace. Protažené tělo bez bolesti přináší více radosti a výrazně zlepšuje kvalitu života. Svůj zájem o pohybový aparát jsem začal prohlubovat i díky regeneracím po svých četných zraněních a po několika operacích.

Certifikovaný zdravotní masér

V roce 2013, kdy jsem začal s Ajurvédskými masážemi u pana Flandery, jsem svou předešlou zkušenost začal ověřovat v praxi. Během Ajurvédské Snéhan masáže klient neleží pouze v jedné pozici, ale využívá se výše uvedeného strečingového efektu, kdy se se svaly pracuje v protažených polohách. Vedle Ajurvédských masáží se věnuji i dalším typům masáží, uvolňovacím technikám a tejpování. Jsem certifikovaným zdravotním masérem a absolventem dalších odborných kurzů, pořádaných zejména Nestátním zdravotnickým zařízením Flandera.

Má praxe

Mou první praxi jsem začal pod značkou Masáže Podolí na Praze 4. Věnoval jsem se také částečně mobilním masážím a své paže propůjčoval hotelovým wellnessům a jednomu estetickému studiu.

V roce 2017 jsem po oleji doklouzal až na pražský Smíchov, kde jsem dostal příležitost provozovat soukromé wellness s masážemi v Sokole I. Smíchov. Díky této možnosti se rozrostla i nabídka regeneračních procedur, které mohu jen doporučit. Pro výraznější regenerační efekt masáže mnoho spokojených klientů volí masáž v kombinaci se saunou a vířivkou se solí. Tělo pak po mém zásahu druhý den méně bolí.