NAŠE ZÓNY

1 ZÓNA - HYDROMASÁŽNÍ VANY SE SOLNOU TERAPIÍ.

Vířivky mají pozitivní účinky na Váš fyzický i psychický stav. Působením tepla a tlaku vzniká tzv. hydromasáž. Ta napomáhá kardiovaskulárnímu a lymfatickému systému ke správnému fungování. Očista a podpora lymfatického systému není zdaleka jedinou výhodou. Hydromasáž též regeneruje a detoxikuje svalový a kloubní aparát.

Vířivky jsou také vhodné při rehabilitaci a pomáhají s rekonvalescencí po některých operacích. Poskytuje úlevu pacientům s artrózou či těm, kteří mají potíže se ztuhlými zády nebo trpí bolestí páteře.

Přidáním přírodní mořské soli se všechny účinky násobí a navíc dochází k resorpci důležitých látek zpět do těla.


4 ZÓNA - ODPOČINKOVÁ MÍSTNOST

Pokud by se Vám přeci jen špatně relaxovalo na lehátkách, můžete se přesunout přímo z relaxační místnosti do odpočinkové, ve které máme postel se speciální matrací pro skvělý odpočinek. 

VENKOVNÍ TERASA S OCHLAZOVACÍM BARELEM

Jako jedni z mála máme v našem WELLNESS i venkovní terasu, kde se můžete příjemně schladit v ochlazovacím barelu , nebo si sednout a relaxovat venku v úplném soukromí.

2 ZÓNA - FINSKÁ SAUNA

Naše finská sauna je uzpůsobena až pro 6 osob. Doplňujeme jí vždy o eseciální oleje. 

Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní zplodiny metabolismu. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a příznivě a povzbudivě působí na lymfatický systém.

3 ZÓNA - RELAXAČNÍ MÍSTNOST

V naší relaxační místnosti máte vždy ZDARMA karafu filtrované vody. Máte možnost si zde během relaxace připravit vodní dýmku, vše na přípravu máte nachystáno přímo u dýmky. V celém WELLNESS využíváme systém rekuperace pro čistotu a čerstvost vzduchu. Odpočinout si můžete přímo pod světelným stropem. 

5 zóna - šatna, koupelna, kuchyňka

Hned po příchodu do Wellness si můžete uložit vaše věci v šatně do skříňky, kde jsou pro Vás k zapůjčení nachystané ručníky, prostěradla, pantofle a župany.

 Dále jsme Vám nachystaly plně vybavenou koupelnu, kde máte odličovací potřeby, hygienické potřeby pro dámy, gumičky, hřeben a tělový krém. 

V kuchyňce máte ZDARMA čaj, kávu. Pokud dostanete chuť na něco k pití máme tu plně vybavenou lednici s ceníkem s lahví PROSECCA od 150,-Kč.